Skolotājs Uldis Žaimis – “Gada liepājnieks 2017”

Skolotājs Uldis Žaimis – “Gada liepājnieks 2017″

Par spēju iedvesmot un aizrautīgi pasniegt skolēniem fiziku, motivējot viņus panākumiem valsts mērogā dabaszinātņu jomā, mūsu skolas fizikas skolotājs ieguvis titulu “Gada liepājnieks 2017”.

Skolotāja Ulda entuziasms, enerģija, inteliģence un aizrautība jauniešos radījusi mīlestību uz visai sarežģīto mācību priekšmetu – fiziku. Skolotājs ir pratis ieinteresēt jauniešus pievērsties pētniecībai un pielietot informāciju tehnoloģiju priekšrocības, rakstot zinātnieciski pētnieciskos darbus. Viņa vadītās stundas nenotiek tikai klasē, bet arī ārpus tās. Skolēni savu vasaras brīvlaiku izmanto, lai pavadītu LiepU fizikas laboratorijā, kurā top pētījumi. Tā skolotājs ieinteresē savus skolēnus zinātnē, ļaujot pašiem darboties. 2016./2017.m.g. skolotājs vadīja 5 darbus, no kuriem visi tika izvirzīti uz pilsētas zinātniski pētniecisko darbu lasījumu konferenci, divi – uz reģionu, kurā tika iegūta 1. un 3.vieta un pēc tam uz valsti, kur tika iegūtas divas 3.vietas: Līva Gundega Ermansone “Iekārta saules bateriju orientēšanai uz mikrokontroliera bāzes” un Viktors Musijenko “Alternatīvo bateriju izstrāde un izpēte”.

Pierādījums tam, ka Uldis Žaimis ir skolēnu mīlēts, bija Liepājas pilsētā iegūtā balva “Foršākais skolotājs 2017”. Uldis Žaimis ir skolotājs, kurš nekad neatsaka palīdzību. Skolēni vienmēr iet pie viņa pēc padoma, jo zina, ka atbildi saņems gan brīvdienās, gan vakaros. Skolotājs ir ārkārtīgi erudīts, ar kuru var runāt par visdažādākajām tēmām, vienmēr viņam būs savs viedoklis, kas rada sajūtu, ka viņš ir “staigājoša enciklopēdija”.

Skolēni par viņu saka tā:

  •  “Skolotājs ar stiliņu, vienmēr klasisks un elegants!”
  • Pašu primitīvāko vielu māk pasniegt ar “knifiņu”. Nekad nav garlaicīgi. Bet pats labākais viņā ir tas, ka katru lietu piesaistīs reālajai dzīvei, kas palīdz mums izprast fiziku labāk.”
  • Rakstīju pie viņa savu zinātniski pētniecisko darbu. Atbalsts, ko saņēmu no viņa, bija apbrīnojams! Braucām kopā uz visām aizstāvēšanām, vienmēr mēģināja man mazināt uztraukumu. Aizstāvot darbu, paskatījos uz skolotāju un uzreiz mierīgi palika, jo mani sagaidīja atbalstošs smaids ar īkšķi uz augšu! Tieši tāpēc es uzskatu, ka Uldis Žaimis ir labākais skolotājs!”
  • Stundas ar humoru, jociņiem un jautrību! Kad vien ir iespējams atslēgties no nopietnām lietām, visus sagaida kaut viens jociņš, kas visiem liks pasmaidīt! Gaisotne vienmēr brīva!”

Uldis Žaimis ir ieguvis spožu reputāciju ne tikai skolēnu vidū, bet arī Liepājas pilsētas izglītības sistēmā kopumā. Lepojamies!

Sagatavoja: Vineta Muskate un Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.