Ekskursija uz uzņēmumu Draugiem Group

Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Vieta: Ojāra Vācieša ielā 6 B, Rīgā

Laiks: 05.04.2018. no pulksten 11:00 līdz 13.00

Dalībnieki: Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 8. a klases skolēni – 27

Mērķis un uzdevumi:

• Iepazīties ar programmētāja, datordizainera un citu IT speciālistu profesiju plašo spektru.
  • Apmeklēt uzņēmumu Draugiem Group centrālo biroju un iepazīties ar tā darbības virzieniem.
  • Veicināt izpratni par savas nākotnes profesijas izvēli.

Uzņēmuma Draugiem Group centrālajā birojā skolēnus sagaidīja sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks. Sākumā viņš iepazīstināja ar ekskursijas norisi un sasniedzamajiem mērķiem, tad sekoja stāstījums un prezentācija par Draugiem Group uzņēmuma attīstību un vidi mūsdienu modernā Latvijas uzņēmumā. Kopā ar skolēniem ekskursijas vadītājs diskutēja par nākotnes profesijām un prasmēm, kas jāpgūst gan skolā, gan dzīves gaitā. Jaunieši uzdeva jautājumus un saņēma atbildes par IT profesijām un karjeras izvēles iespējām. Visinteresantākā skolēniem šķita jaunās erudīcijas spēles Playful.lv izmēģināšana, kur noteiktos laikos jāatbild uz āķīgiem jautājumiem, par pareizu atbildi saņemot raālu naudas balvu. Noslēgumā visi devās nelielā ekskursijā pa uzņēmuma telpām un iepazinās ar darbinieku darba apstākļiem un veicamajiem pienākumiem. Pēc pasākuma jaunieši atzina, ka IT profesijas ir ļoti perspektīva karjeras izvēle. Pasākumu organizēja klases audzinātāja Sintija Pūce.

Sagatavoja pedagoģe – karjeras konsultante Vineta Muskate