Liepājas Raiņa 6. vidusskolai “eTwinning Skola” sertifikāts

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra informē, ka Liepājas Raiņa 6. vidusskola ir veiksmīgi izpildījusi Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitātes “eTwinning Skola” organizētās iniciatīvas “eTwinning Skola” kritērijus, tādējādi vidusskolai uz diviem gadiem piešķirts “eTwinning Skola” sertifikāts un drīzumā tiks nosūtīta “eTwinning Skola” plāksne, kas apliecina iestādes izcilos rezultātus un dalību “eTwinning Skola” iniciatīvā.
Liepājas Raiņa 6. vidusskola eTwinning skolu sadarbības tīklā reģistrēta no 2009. gada aprīļa, kopienā no iestādes darbojas 12 skolotāji, piedaloties eTwinning pasākumos un organizējot 19 eTwinning skolu sadarbības projektus.
eTwinning projektu īstenotāji iestādē: Kārlis Strautiņš, Inga Vasermane, Laura Katkeviča, Daiga Straupeniece, Inga Zomerfelde, Aira Brizga, Inese Viļumsone un Roberts Rožkalns.
Sertifikātu piešķir skolām, kuras ne tikai īsteno kvalitatīvus eTwinning skolu sadarbībus projektus, bet arī veiksmīgi risina interneta drošības jautājumus, veicina digitālo pratību, kā arī pedagogu profesionālo pilnveidi attiecīgajās jomās.
eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā.

Sagatavoja: Vineta Muskate