5. b konkursā “Mana kūka manai Latvijai”

Šo piektdien Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā “Laumiņa” notika pilsētas erudīcijas konkurss “Aso prātu ciņa” 5.klašu skolēnu komandām par Latviju un radošā darbnīca “Mana kūka manai Latvijai”. Mūsu skolu pārstāvēja 5.b klases meitenes: Ance Putniņa, Melānija Vitnija Brakovska, Arta Janeka, Elza Mizēna, Keita Ničaja, skolotāja Daiga Demitere. Noslēgumā -pateicība un komplimenti no žūrijas par vienu no gardākajām kūkām.

Konkurss ir kļuvis jau par tradīciju un arī šogad tajā piedalījās 11 komandas 5 cilvēku sastāvā. Vispirms komandas sacentās kūku darbnīca, kuru vēlāk Liepājas Valsts tehnikuma speciālisti un studenti vērtēja. Gan galdu noformējumu, gan kūkas garšu. Pēc tam skolēni sacentās erudīcijā. Konkursa laikā viņiem vajadzēja atpazīt Latvijas vietas bildēs, atpazīt valsts simbolus, kā arī cilvēkus, ka nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Tāpat tika uzdoti jautājumi par Latvijas vietām. Viņu zināšanas vērtēja LBJC erudītu kluba jaunieši. Kamēr skolēni sacentās, skolotāji laiku pavadīja radošajā darbnīcā.