Sazinies ar mums, kopā meklēsim risinājumus!

Sociālais pedagogs sniedz atbalstu skolēniem un vecākiem gan attālinātajās mācībās, gan klātienē. Sniedz individuālās un grupu konsultācijas konfliktu situācijās, un emocionālu atbalstu skolēniem un vecākiem. Iveta Reinfelde – 22071630.

Ir liela drosme atzīt, ka ir lietas, kas man sagādā grūtības – nomāktība, stress, laika plānošana, grūtības mācībās, pašvērtējums, attiecības ar vienaudžiem, vecākiem, skolotājiem. Nāc un runā par to, kas satrauc Tevi! Psihologs Evija Ivanova – 29209702.

Speciālais pedagogs sniedz atbalstu dažādu mācību grūtību pārvarēšanā, veicinot motivāciju mācīties.  Sniedz individuālās konsultācijās, kurās  palīdz izprast skolēna uzvedību un mācību problēmas, sadarbībā ar skolēnu vecākiem meklē risinājumus problēmu mazināšanai. Jana Jansone -26557757.

Pedagogs – karjeras konsultants sniedz atbalstu skolēniem savu spēju un interešu apzināšanā, un turpmākās izglītības un karjeras plānošanā. Vineta Muskate – 27017734.

Personības izaugsmes treneris (koučs) veicina koučinga klienta izaugsmi – vai tā būtu kāda konkrēta mērķa īstenošana, paraduma maiņa, skats uz profesijas izvēli, vai personības attīstība. Inta Santa – 29121884.