360: Indija

Dienas pirmajā daļā nometnes dalībnieki tuvāk iepazina Indijas dabu, arhitektūru,ģeogrāfiju,mūziku, skatoties dokumentālo filmu “Simts jūdzes Indijā”.Bērniem bija iespēja iepazīt Indijas folkloru, krāsot savu mandalu,kā arī izveidot katram savu ziedu virteni.
Tālāk mēs devāmies uz indiešu veikalu Graudu ielā. Pa ceļam atkārtojām, ko zinām par Indiju un izvingrinājām kājas, lecot pāri peļķēm.
Kad iegājām veikaliņā, mūs sagaidīja ļoti laipna veikala vadītāja ar savām smaidīgajām pārdevējām.Viņa mūs iepazīstināja ar faktiem par Indiju un priekšmetiem, kas saistās ar Indiju.Zēniem visinteresantāk likās izmēģināt, kāda skaņa nāk nodaudzajām misiņa bļodām, uzsitot pa tām ar īpašo vālīti. Mēs paklausījāmies arī disku ar šīm daudzveidīgajām skaņām.Meitenēm patika aplūkot spožās un krāšņās rotaslietas, uzmērīt arī kādu kleitu un to nodemonstrēt.Mūs arī pacienāja ar īpašo indiešu maizīti, kas bija ļoti kraukšķīga.
Iznākot no veikala,jutāmies ļoti priecīgi un apmierināti,ka esam daudz ko uzzinājuši un arī kaut ko iegādājušies.Tālāk devāmies uz savu norunāto pusdienu vietu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.