5.B klases komandas sasniegums

5.B klases komandas sasniegums!

Septembrī norisinājās konkurss “VENTSPILS IT CHALLENGE 2017” (https://www.itchallenge.eu/) , kurā piedalījās 462 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Vislielākais komandu skaits bija tieši klašu grupā no 4. – 6.klasei, kurā piedalījās arī mūsu 5.b klases jauniešu komanda “Citādā pasaule”. Konkursa uzdevums bija izveidot video, kurā tiek piedāvāta ideja, kā vēl ar tehnoloģiju palīdzību uzlabot mācību procesu skolā.

Šobrīd ir noslēdzies konkursa pusfināls un 5.B klases komanda ir iekļuvusi finālā un tiek aicināti doties uz 3 dienu ilgām (pilnībā apmaksātām) sacensībām Ventspilī no 15.-17.novembrim, kur mērosies spēkiem gan ar komandām no Latvijas, gan Lietuvas, gan Igaunijas. Lieki piebilst, ka no Liepājas un Kurzemes 4.-6.klašu grupā mūsu komanda ir vienīgā, kas ir tikusi tālāk (no 462 komandām, kas piedalījās)!!!

Piedodiet, nevarēju nepalielīties.. pati esmu no sirds pārsteigta par tādiem panākumiem!

Turiet īkšus par mūsējiem lielajā finālā!!!!

5.B audzinātāja,

Ilze Karazina

1. Es domāju, ka mums jāsaka arī milzīgs padlies 5.b sākumskolas audiznātājai Daigai Demiterei-Krūmkalnai, jo viņa veicināja bērnu radošumu un video montāžas meistarību jau sākumskolā.