6. b klases skolēni piedalās starptautiskā tiešsaistes žurnāla izveidē

Mūsu skolas 6.b klases skolēni un klases audzinātāja Daiga Demitere šogad piedalās projektā, kura mērķis ir izveidot starptautisku tiešsaistes žurnālu un savienot skolēnus no Latvijas un Kanādas. Šis projekts ilgs no 2020. gada oktobra līdz decembrim. Projektā tiks iekļautas skolēnus interesējošās tēmas: iepazīstināšana ar sevi, saviem vaļaspriekiem un interesēm, stils, skolas dzīve, piedzīvojumi vai ceļojumu stāsti. Žurnālā varētu būt informācija par valstīm un pilsētām, kultūru, tradīcijām, slavenām tautām. Skolēni tiks sadalīti jauktās grupās no abām valstīm, lai izveidotu tiešsaistes žurnālu atbilstoši paveiktajam un rakstītajam. Katra grupa būs atbildīga par vienu tēmu, un tai būs pienākums izveidot īsu žurnāla rakstu ar saitēm uz pašu veidotiem videoklipiem, fotogrāfijām, zīmējumiem.

Projekta īstenotājs ir Multicultural Association of Sussex Kanādā.