9.a klase cīnās par Lāčplēša balvu

Par godu Lāčplēšu dienai 7.novembrī jau devīto gadu pēc kārtas Beberliņos norisinājās Lāčplēša balvas izcīņa, kurā spēkiem mērojās jaunsargu un skolu jaunatnes komandas. Šīs sacensības izveidojušās par labu tradīciju, ļaujot jaunajai paaudzei ne tikai apliecināt savu fizisko sagatavotību un iemaņas, bet arī veicinot jauniešos komandas garu, rosinot interesi par Brīvības cīņām, audzinot patriotismu.
Kopumā Lāčplēša balvas izcīņā piedalījās 28 komandas: 16 jaunsargu komandas no Kurzemes un Zemgales un Liepājas vispārizglītojošo skolu 12 komandas – no visām Liepājas vidusskolām, kā arī no Jūrniecības koledžas, Dizaina un mākslas vidusskolas un Liepājas Valsts tehnikuma.
Jaunieši sacentās dažādās disciplīnās. Bija jāveic skrējiens ap Beberliņu ūdenskrātuvi ar vairākiem kontrolpunktiem, jādemonstrē iemaņas ieroču izjaukšanā un salikšanā, šaušanā pa mērķi, ievainoto glābšanā un pirmās palīdzības sniegšanā utt.
Paldies 9. a klases pārstāvjiem Ulrikai Lankai, Kristiānai Gvozdai, Nikolai Cepleniecei, Jānim Hankam, Rūdolfam Beitiņam, Jurim Vecbaštikam un sporta skolotājai Lailai Kaštānovai par piedalīšanos un izturību, spītējot nelabvēlīgajiem laika apstākļiem.

lacpesabalva2lacplesa balva1

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.