Angļu-latviešu valodas tulkošanas konkursa rezultāti vidusskolā

20. oktobrī mūsu skolā norisinājās tulkošanas konkurss vidusskolēniem angļu-latviešu valodā. Skolēniem tika dotas 50 min laika, lai iztulkotu fragmentu no “Steve Jobs” by Walter Isaacson. Kopumā konkursā piedalījās 15 vidusskolēni. Žūrijas komisija, izvērtējot tulkojumus, uz pilsētas konkursu, kas norisināsies rīt 2. novembrī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā plkst. 12.00, izvirzīja 4 labākos tulkojuma veicējus:

Deniss Krētainis

11.b

Liepājas Raiņa 6.vidusskola

Linda Šķilvalte

Edija Pelnēna

12.a

Liepājas Raiņa 6.vidusskola

Solvita Matvejeva

Linda Ķuņķe

12.a

Liepājas Raiņa 6.vidusskola

Solvita Matvejeva

Līva Gundega Ermansone

 

Liepājas Raiņa 6.vidusskola

Solvita Matvejeva

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.