Angļu valodas olimpiāde

7. novembrī skolā notika angļu valodas olimpiāde 11.-12.kl. Skolas mērogā 1. vietu izcīnija Zane Kadiķe, 2. vietu sadalīja Kristīne Aveniņa un Filips Tīls, bet 3. vietu ar līdzvērtīgiem rezultātiem ieguva Sintija Frolova, Casper Svalgaard un Rihards Gundbergs. Ceļazīmi uz pilsētas angļu valodas olimpiādi, kas notiks 7. decembrī 10.vsk. plkst 12:00, jau ir nodrošinājusi Zane Kadiķe, Kristīne Aveniņa un Filips Tīls.  3. vietas ieguvēji piedalīsies vēl papildu atlasē, lai varētu noskaidrot, kuri divi varēs pārstāvēt skolas godu pilsētas mērogā.

Paldies skolotājām Baibai Kačanovai un Lāsmai Lapinskai!

Comments:5

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.