Apsveicam 12.a klases erudītus!

26.novembrī Jauniešu mājā 12. a klases jaunieši- Kristīne Krūkle, Sabīne Orlova, Aiga Berķe un Dāvis Vecbaštiks- piedalījās Liepājas Bērnu un jaunatnes centra un „Europe Direct” informācijas centra Liepājā/ Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Dienvidkurzemes reģionālās nodaļas organizētajā 10.-12. klašu skolēnu erudītu konkursā „Aso prātu cīņa”, kurā ieguva 3.vietu.

Konkursa tēma „Liepāja. Latvija. Eiropas Savienība”, kurā tika pārbaudītas zināšanas par Liepāju, Latviju un Eiropas Savienības dalībvalstīm un institūcijām, ES dalībvalstu zināmākām personībām un vietām, par pilsoņu tiesībām.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.