Apsveicams sasniegums mūsu debatētājiem

Sestdien, 28. februārī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā notika pilsētas debašu sacensības par tēmu: “Vārda un preses brīvības ierobežošana masu medijos ir/nav pieļaujama sabiedrības drošības nolūkos”. Mūsu skolu pārstāvēja debašu komanda, kura par šo tēmu debatēja angliski. Komanda: Marta Pagraba (10.a), Viktors Musijenko (10.a), Jānis Sproģis (11.a) izcīnija uzvaras visos atlases debašu riņķos un godam nopelnīja iespēju iekļūt finālā, kur sīvā cīņā tomēr piekāpās daudz pieredzējušākiem debatētājiem no 15. vidusskolas. Apsveicam mūsu debatētājus ar iegūto 2. vietu pilsētā un turam īkšķus par viņiem Nacionālajā debašu turnīrā 11. aprīlī Iecavā.

Paldies viņu debašu trenerei Solvitai Matvejevai un Valteram Piļķim (11.a) par palīdzēšanu gatavojoties!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.