Aptauja SKOLOTĀJU/KLAŠU AUDZINĀTĀJIEM

Radošo ideju centrs “Oranžs” veido aptauju par brīvā laika un klašu pasākumu organizēšanu un plānošanu.

Aptauja paredz apkopot skolotāju/klašu audzinātāju viedokli, par skolēnu brīvā laika pasākumiem, kopīgiem klašu pasākumiem, ekskursijām, pārgājieniem u.c. Aptauja paredz arī iegūt informāciju par pasākumu izvēli, galamērķu izvēli, klašu pasākumu plānošanu. Skolotājiem, piedaloties aptaujā, ir lieliska iespēja laimēt balvas gan sev, gan savām klasēm. Katram 50. un 100. respondentam individuālās balvas nodrošina Latvijas Valsts Meži un maizes ceptuve Lāči . Savukārt radošo ideju centrs Oranžs dāvās iespēju 3 klasēm apgūt 6 stundu komandas saliedēšanas kursu programmas, Rīgas Zoodārzs dāvās iespēju 3 klasēm bez maksas apmeklēt Rīgas Zoodārzu. Fantastisku balvu piedāvā Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks, dāvājot 1 klasei bezmaksas apmekējumu. Uzvarētāji tiks noteikti izlozes kārtībā 2011. gada 27.aprīlī.

Aptauja jāaizpilda tiešsaistē internetā, spiežot uz šīs saites

Paldies.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.