Ar augstiem sasniegumiem no valsts ZPD konferences

Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konference ir aizvadīta un varam lepoties ar augstiem sasniegumiem. Miks Priedols ar darbu “Ārpusšūnu vezikulu modificēšana jaunas pretvēža terapijas izstrādes nolūkos” (sk. Artūrs Ābols) ieguva 3. pakāpi, Elvija Anna Veršele ar darbu “Peltjē elementa pielietojums un efektivitāte” (sk. Uldis Žaimis) ieguva 2. pakāpi un RTU speciālbalvu, Ilze Baumgarte ar darbu “Uz viļņu enerģiju bāzētu ģeneratoru izstrāde” (sk. Uldis Žaimis) un Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris ar darbu “Jaunu siltumizolācijas materiālu izstrāde no dabiski strukturētiem materiāliem” (sk. Uldis Žaimis) ieguva augsto 1. pakāpi. Abi 1. pakāpes ieguvēji saņēma uzaicinājumu uz starptautisko pasākumu atlasi, kas notiks šī gada 18. aprīlī Rīgā.

Konferences noslēgumā 13. aprīlī ar 1., 2. un 3. pakāpes diplomiem tika apbalvoti 179 darbi un 225 skolēni no visas Latvijas. Atzinību par skolēnu intereses veicināšanu un atbalstu ZPD konferencē saņēma 148 skolotāji. Apbalvošanas ceremonijā ar savu pieredzes stāstu par pagājušā gada pasākumiem uzstājās Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris.

Vēlreiz apsveicam jauniešus un viņu skolotājus!

Sagatavoja direktora vietniece Evija Jaunzeme

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.