Ar vērienīgu pasākumu tiek atklāta karjeras nedēļa

Pirmdien, 13.oktobrī, ar vērienīgu pasākumu “Profesiju medības” tika atklāta karjeras nedēļa Liepājas Raiņa 6. vidusskolā. Pēc skolas direktora Kārļa Strautiņa uzrunas skolēni saņēma norādes, pēc kurām bija jāatpazīst un visai klasei kopā jānokļūst līdz tādiem Liepājas uzņēmumiem kā “Latvijas pasts”, “Čili pica”, SIA “Liepājas ūdens”, b/d “Saulīte”, Sv. Annas baznīca, Liepājas pilsētas dome, Liepājas ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Veco ļaužu dzīvojamā māja. Pie uzņēmumiem skolēniem bija jāatbild uz jautājumiem, kas saistīti ar konkrēto uzņēmumu vai profesiju pārstāvjiem, kuri darbojas šāda veida uzņēmumos. Pie katra uzņēmuma klasei vajadzēja uzņemt kopīgu foto, kurš jāievieto skolas mājas lapā klases hronikā.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.