Atpakaļ uz skolu

21.septembrī Liepājas Raiņa 6.vidusskolā pie 10.a klases viesojās Saeimas deputāts, mūziķis un izcils kultūras darbinieks Valdis Skujiņš. Sarunas laikā jauniešiem bija iespēja ieklausīties Valda Skujiņa stāstījumā par viņa piedzīvojumiem skolas laikā, par draugu lomu cilvēka dzīvē, par izglītības nepieciešamību un savu talantu attīstīšanu. Īpaši aizraujošs jauniešiem likās stāsts par laiku, ko Valdis Skujiņš piedzīvojis pirms 50 gadiem, mācoties Liepājas Raiņa 6.vidusskolā, kuru uzskata par savējo, jo šeit ne tikai dzīvojis, bet arī saticis savu mūža mīlestību. Bija interesanti ieklausīties, kādi noteikumi bija jāievēro un kādām prasībām jāpakļaujas padomju laiku skolā. Patīkami bija uzzināt, ka Valdis ir bijis aktīvs ārpusstundu aktivitāšu organizators, lielisks ballīšu rīkotājs.
Valda Skujiņš ir harizmātiska personība, kurš spēj ieinteresēt ikvienu klausītāju un to iedvesmot, ļaujot noticēt, ka katra cilvēka nākotne ir viņa paša rokās. Par savu lielāko dzīves sasniegumu uzskata lielisko sadarbību ar maestro Raimondu Paulu, ar kuru kopā strādāts kopš komponista 45 gadu jubilejas.
Pēc sarunas jaunieši atzina, ka tikšanās ar izcilām personībām ir ļoti vērtīgas, jo ļauj aizdomāties katram pašam par sevi.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.