Atskats uz Nākotnes skolu

Pasākuma ideja bija parādīt, kāda Citādas skolas izpratnē ir nākotnes skola, kā notiek mūsdienīgs mācību process, kur skolēni risina globālas problēmas, bet rīkojas lokāli. Skola, kurā skolotājs no informācijas sniedzēja kļuvis par mācību darba organizētāju. Sadarbībā skolēns-skolotājs-vecāks rada paliekošās vērtības, kas tiek panākts vienlaicīgi strādājot kopā, apvienojot dažādus mācību priekšmetus.

Šīs dienas laikā skolā paviesojās apmēram 40 skolēnu vecāki un vecvecāki, kuri piedalījās mācību procesā gan kā novērotāji, gan kā dalībnieki.

Izvērtējot dienu nākotnes skolā, vecāki atzina, ka viņi priecājas, ka ir izdarījuši pareizo izvēli, dodot iespēju saviem bērniem mācīties šajā skolā, un atzinīgi novērtēja skolotāja neizsīkstošo pacietību, enerģiju un radošumu.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.