Attālinātais mācību process un mana ikdiena

Šis visās nozīmēs sarežģītais mācību gads tuvojas noslēgumam. Mūsu skolas 7. un 8. klašu skolēnu sociālo zinību un vizuālās mākslas stundās īstenotais projekta darbs “Attālinātais mācību process un mana ikdiena” sniedz uzskatāmu priekšstatu par skolēnu ikdienu un viņu izjūtām, mācoties attālināti.

Projekta ietvaros katram skolēnam bija jāveic divi uzdevumi – sociālajās zinībās jāapraksta gan problēmas, gan ieguvumi, mācoties attālināti, vizuālajā mākslā jāuzzīmē karikatūra par šo pašu tēmu. Karikatūru izlase ŠEIT! Atziņu izlase sociālo zinību darbos ŠEIT!

Iesūtītie darbi apliecina, ka skolēnos šis mācību modelis radījis dažādas emocijas, pieredzi un ieradumus – tā ir gan pozitīva, gan negatīva. Tomēr vairāk gan dominē pārslodze un apjukums…

Tāpēc mēs – skolotājas Dace Knīse, Baiba Pagraba un Vineta Muskate – sakām lielu paldies par paveikto un vēlam kārtīgu atpūtu vasarā!

Ilustrācijā izmantota 7. c klases skolnieka Raula Stepena karikatūra.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.