Atzinība 7.-9. klašu skolēnu erudītu konkursā „Latvijai – 100”

Atzinība 7.-9. klašu skolēnu erudītu konkursā „Latvijai – 100”

Š.g. 24. janvārī Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā notika erudītu konkurss “Latvijai – 100”. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja Markuss Štrodaks un Annija Zonnenberga (7.c klase), Nauris Seleņa un Rihards Černavskis (8.b klase), Elizabete Bukante un Kate Annika Antāne (9.a klase).

Katra skolas komanda piedalījās 5 darba stacijās, kurās 20 min. laikā pildīja dotos uzdevumus bioloģijā, fizikā, informātikā, ķīmijā un matemātikā. Darba uzdevumi bija gan individuāli, gan kopīgi veicami visai komandai.

Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komanda kopvērtējumā ieguva 5. vietu un atzinību par dalību konkursā.

Paldies dalībniekiem!

Sagatavoja:  Līga Šeidlere-Šuste

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.