Atzinība LVA konkursā “Tu esi Latvijas dārgums”

Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 10.a klases skolniece Karīna Jansone ieguvusi atzinību Latviešu valodas aģentūras skolēnu radošo darbu konkursā “Tu esi Latvijas dārgums”.

Šajā konkursā tika iesniegti 848 darbi gan no Latvijas, gan latviešu skolām pasaulē, atzinības 10.-12. klašu skolēnu grupā saņēma 13 skolēni. Priecājamies, ka starp tiem ir arī Karīna. Viņa starp Latvijas dārgumiem ir izcēlusi valodnieku Kārli Mīlenbahu, par kuru uzzināja, apmeklējot Latvijas Nacionālās bibliotēkas nodarbību par Latvijas Kultūras kanonu. Karīna raksta: “Kas gan ir Latvijas dārgums? Tas noteikti ir nesavtīgais, apgarotais latviešu valodas vārdu meklētājs un pētnieks Kārlis Mīlenbahs. Viņam es ar lepnumu teiktu – Tu esi Latvijas dārgums. Kārlis Mīlenbahs ir izcils latviešu valodnieks, kurš aizsāka veidot “Latviešu valodas vārdnīcu”, kas mūsdienās iekļauta Latvijas Kultūras kanonā.” Apsveicam!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.