Atzinība teātru skatē “Vējlukturis 2014”

Martā un aprīlī vienpadsmit Liepājas bērnu un jauniešu teātru kolektīvi, 155 dalībnieki demonstrēja savas spējas iejusties lomās un aizraut skatītājus Liepājas bērnu un jauniešu teātru skatē ” Vējlukturis”. Tika vērtēta aktierspēle, režija un scenogrāfija. Labākās izrādes tika godinātas noslēguma pasākumā 12. maijā.
Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 5.c klases kolektīvs un skolotājas Inga Zomerfelde un Dace Knīse ieguva atzinību par atraktivitāti un entuziasmu izrādes ” Sprīdīša piedzīvojumi” radīšanā. Ar diplomu tika godalgota izrādes scenārija autore 5.c klases autore Katrīna Buša.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.