Atzinība Valsts olimpiādē vesturē

Iegūstot 1.vietu Liepājas pilsētas vēstures olimpiādē, mūsu skolas 12.a klases skolniece Katrīna Buša saņēma iespēju piedalīties Valsts olimpiādē vesturē. kas notika kā ierasts šajā macību gadā – tiešsaistē. Olimpiādes tēma bija “Industrializācijas un urbanizācijas radītās pārmaiņas Latvijas teritorijā 19.gadsimta beigās un 20.gadsimtā”. Četru stundu laikā Katrīnai bija jāparāda zināšanas, datu un citu avotu analīzes prasmes, kā arī jāspēj uzrakstīt gan viedoklis, gan pārspriedums par dažādām ar industrializāciju saistītām tēmām.

Lai gan uzdevumi bija gana komplicēti un prasīja lielu koncentrēšanās spēju, Katrīna lieliski ar visu tika gala un 37dalībnieku konkurencē izcīnīja atzinību, tikai par pāris punktiem atpaliekot no godalgotas vietas.

Kā atzina pati Katrīna: ”Lai līdz galam izprastu vēsturi, ir svarīgs ne tikai skolotāja stāstījums, bet arī interese par to brīvajā laikā”!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.