Augsti sasniegumi reģionālajā ZPD konferencē

4.martā visā Latvijā norisinājās skolēnu ZPD konferences. Kurzemes reģionā godalgotas vietas ieguva visi 7 darbi, kuri tika izvirzīti aizstāvēšanai no Liepājas Raiņa 6.vidusskolas.

1.pakāpi ieguva Krists Graudužis (darba vadītāja Aira Brizga) ar darbu “Bezkontakta maksājumi: ieguvumi un problēmas”.

2.pakāpi ieguva Sāra Marta Golta (darba vadītāja Inese Budņika) ar darbu “Analysis of Ernest Hemingway’s use of figurative language to test a sample of reader’s diary (level C1) for English studies on the secondary level following Skola 2030, Svešvaloda II”, Markuss Dāvis Albrehts, Dāvis Kočetkovs (darba vadītāja Aira Brizga) ar darbu “Naida runa sociālajos tīklos”.

3.pakāpi ieguva Viktorija Jansone (darba vadītāja Sigita Stefana) ar darbu “Līdzpārvaldes prezidenta loma komandas veidošanā un attīstībā”, Alta Egliņa (darba vadītāja Aira Brizga) ar darbu “Alsungas kultūrainavas struktūras izmaiņas no 1930. gada līdz 2021. gadam”, Aleksandrs Protopovičs (darba vadītāja Inese Viļumsone) ar darbu “Fotogrāfiju uzņemšanas iespēju salīdzinājums”, Dans Erlends Grinhagens (darba vadītāja Sintija Strautiņa) ar darbu “Pretalkoholisma kampaņu atainojums Latvijas preses izdevumos starpkaru posmā 1920.-1939.”.

Pirmo divu pakāpju ieguvēji ir izvirzīti uz valsts ZPD konferenci, kas notiks 25.martā. Apsveicam jauniešus un viņu darbu vadītājus!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.