Autentiskas prasmes angļu valodas stundās

Jelgavas Valsts ģimnāzijas angļu valodas skolotāji apmeklēja Liepājas Raiņa 6.vidusskolu, piedalījās stundās un diskutēja par autetisku prasmju pilnveidi angļu valodas stundu laikā.

Mūsus skolas skolotāji Edmons Gruduls, Viktoriia Bulavkina un Laura Katkeviča dalījā pieredzē, kā veidot autentiskus uzdevumus gramatikā, izmantot izlaušanās istabas valodas apguvē un iekļaut STEM izglītību un virtuālo realitāti angļu valodas stundās.

Tikšanās laikā tika iekļauti Erasmus+ projekta “Papildinātā realitāte ZTIM izglītībā” izstrādātie materiāli un idejas.

This publication has been prepared within AR4STEM project No. 2020-1-LV01- KA226-SCH-094530, financed under the Erasmus+ programme.