Badmintona turnīrs Liepājas dzimšanas dienā

Badmintona turnīrs Liepājas dzimšanas dienā

Kā pastāstīja badmintona pulciņa skolotājs Aigars Brečs, jau otro reizi Liepājas dzimšanas dienu skolas badmintonisti sagaidīja 8. vidusskolas badmintona laukumos, kur norisinājās starptautiskais badmintona turnīrs “Liepāja junior open 2018”. Sacensības pulcēja 60 dalībniekus no Rīgas, Jelgavas, Talsiem un Liepājas. Kuplā skaitā, kopumā 20 pārstāvji bija sabraukuši arī no kaimiņvalsts Lietuvas pilsētām – Klaipēdas, Vidmantai un Kretingas. Citādas skolas godu šoreiz pārstāvēja 7 jaunie sportisti, kas visi spēja izcīnīt medaļas.

Lielisks sniegums mūsējiem U19 elitē:

Vienspēlēs 3. vieta Gustavam Dāvidam Brečam (8. b klse).

Dubultspēlēs 1. vieta Artim Granovskim (9. b klase) un Gustavam Dāvidam Brečam.  4. vieta Anrijam Zaķim (8. a klase) un Jānim Niklāvam Iļjenko (Rīga).

Izcils starts arī mūsu jaunākajiem – U13 iesācēju grupas jauniešiem:

Vienspēlēs 1. vieta Dināram Bronkam (5. b klase). 4. vieta Terēzei Dzērvei (5. a klase).

Dubultspēlēs 1. vietas Terēzei Dzērvei un Emīlijai Gārdei (5. a klase) un Dināram Bronkam un Leonardo Golovčenko (11. b klase). 3. vieta Sandijam Eņģelim (5. a klase) un Tomam Anšmitam (Talsi).

Medaļas mūsējiem arī vidējā U17 iesācēju grupā:

Vienspēlēs 4. vieta Kristeram Reinim (8. c klase). Dubultspēlēs 3. vieta Kristeram Reinim un Otto Misiņam (Rīga).

Šīs sacensības mūsējiem bija ļoti labs sagatavošanās posms pirms Latvijas skolu komandu čempionāta, kas norisināsies jau 6. aprīlī Salaspilī, kurp dosies arī vairākas komandas no mūsu skolas. Turēsim īkšķus!

dav

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.