Balva aprites ekonomikas dizaina konkursā “Dizaina risinājumi”

Ar lepnumu varam paziņot, ka 9.a klases skolnieka Žaņa Bruča-Meira darbs “Ripas kontroles trenažieris” ir ieguvis 3.vietu un vienu no trim balvām Vides izglītības fonda rīkotajā konkursā “Dizaina risinājumi”, kurā tika iesniegti vairāk kā 100 skolēnu darbi. Trenažiera izgatavošanā tika izmantotas salauztas hokeja nūjas.

Konkursa mērķis ir likt skolēniem domāt par dažādu lietu ilgmūžību un resursu taupīgu izmantošanu, radot jaunus dizaina produktus, piešķirot lietām otro dzīvi vai izgatavojot tos no materiāliem, kas nekaitē videi.

Aprīlī publicējām ziņu, ka pieci Liepājas Raiņa 6. vidusskolas jaunieši – Sabīne Gintere, Amanda Brumberga, Lita Cālīte no 6.a klases, Gustavs Ločmelis no 8.c klases un Žanis Brucis-Meiris no 9.a klases ir izstrādājuši darbus un iesnieguši tos nacionālajā aprites ekonomikas dizaina konkursā “Dizaina risinājumi”. Sīkāk ŠEIT: http://citadaskola.lv/top-ilgmuzigi-dizaina-risinajumi/

Skolotāja Lāsma Gustovska

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.