Bez maksas grāmatas skolēniem

23. aprīlī, UNESCO iedibinātajā Pasaules grāmatu un autortiesību dienā, LIELVĀRDS noslēdz otro izdevniecības elektronisko mācību līdzekļu attīstības posmu – aprobācijai un Latvijas skolēnu vērtējumam tiek nodota LIELVĀRDS Digitālās bibliotēkas mobilā on-line risinājuma http://m.ldb.lv 2.0 beta versija.

LDB on-line ir tiešsaistes pakalpojums, kas nodrošina digitālā formāta mācību grāmatu lietošanu uz jebkura personālā datora, planšetdatora vai viedtālruņa. Šāds, ar konkrētu iekārtu vai operētājsistēmu nesaistīts, interneta pārlūkprogrammas iespējās balstīts, digitālo mācību grāmatu lietošanas risinājums dod iespēju mobilajiem 21. gadsimta skolēniem lasīt un mācīties:

  • braucot uz skolu,
  • starpbrīdī pirms stundas,
  • atrodoties skolas bibliotēkā vai datorklasē,
  • gatavojoties stundām mājās.

Aicinām ikvienu skolēnu lietot un vērtēt m.ldb.lv, reģistrējoties ar e-klases pasi un 30 dienas bez maksas izmantojot klasei atbilstošo LIELVĀRDS mācību grāmatu digitālās versijas. Lai sāktu LDB on-line lietošanu:

  1. datora, planšetdatora vai viedtālruņa interneta pārlūkā ievadām saiti http://m.ldb.lv
  2. autorizācijai izmantojam e-klases pasi,
  3. digitālās mācību grāmatas atveram sadaļā “Mana bibliotēka”,
  4. un sākam mācīties digitāli!

Attīstīsim digitālās mācīšanās pieredzi kopā – @MaciesDigitali Twitter konts būs ātrākais un ērtākais saziņas veids mūsu viedokļu apmaiņai un jaunu LDB on-line iespēju iniciēšanai.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.