Pasākums Liepājas iedzīvotājiem “Citāda Zinātne”

Liepājas Raiņa 6. vidusskola aicina visus interesentus uz bezmaksas pasākumu „Citāda Zinātne” š.g. 12. oktobrī no plkst. 18:30 līdz 23:30 Liepājā, Ganību ielā 106. Pasākuma programmā ietilpst zvaigžņotās debess vērošana ar vairākiem teleskopiem, zinātniski eksperimenti fizikā, ķīmijā, bioloģijā un arheoloģijā, kā arī iespēja sevi pierādīt dzejas slemu konkursos.

“Citāda Zinātne” apmeklētājiem būs iespēja ar vairākiem teleskopiem vērot Jupiteru un zvaigžnotās debess pērles (spirālveida galaktiku M51), iesaistīties interaktīvu bioloģijas, fizikas un ķīmijas eksperimentu veikšanā, pētīt adrenalīna ietekmi uz organismu, klonēt peles, radīt slāņainus šķidrumus, saldēt ziepju bubuļus, klausīties kā transformējas skaņa skanot cauri Liepājas tirdzniecības kanālam un izmēģināt vēl daudzus citus saistošus eksperimentus, kuros katram dalībniekam būs iespēja pašam praktiski eksperimentēt un izpētīt zinātnes noslēpumus.

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.