Biznesa pasakas ar laimīgām beigām

“Reiz dzīvoja trīs brāļi, kuri bija bāreņi, bet nolēma veidot savu uzņēmumu”. ” Kādā pavisam parastā trusīšu ģimenē dzīvoja trusītis Pēterītis. Pēterim ļoti patika zīmēt, viņa ala bija pilna ar krāsām, otām un papīru.” “Kad mazie kāmīši piecēlās, viņi sāka sapņot, ka reiz arī būs tik pat bagāti kā viņu vecāki, un viņi uztaisīs savu biznesu. Kādu viņi vēl īsti nezināja…” Šie ir mazi citāti no skolēnu sacerētām biznesa pasakām.

“Junior Achievement Latvija” sadarbībā ar partneriem un atbalstītājiem visa mācību gada garumā organizēja dažādus finanšu pratības konkursus, tostarp “Biznesa pasakas” 5.-9. klašu skolēniem.

Ik gadu konkursa finālistu skaits no visas Latvijas ir vairāki simti, no kuriem uzvarētājus izvērtēs “JA Latvija” ar sadarbības partneriem un atbalstītājiem – PEPCO, Latvijas Banka, Latvijas Valsts meži, LEAF, Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs, LR Patentu valde u.c.

Biznesa pasaku konkursā skolēni tika aicināti sacerēt pasaku par ekonomikas un uzņēmējdarbības tēmām. Arī mūsu skola ir noskaidrojusi, kuri skolēni šogad startēs šajā konkursā. Pavisam nosūtīti 20 darbi.

Par konkursu atbildīgās skolotājas Daiga Demitere un Dace Knīse.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.