“Blue Shock Race” uzņēmuma apmeklējums

23.novembrī ar 8.c klasi devāmies iepazīt Liepājas uzņēmumu “Blue Shock Race” , kas ir vadošais sporta elektrokartu ražotājs pasaulē un visi 100% no tā saražotajiem elektrospēkratiem tiek eksportēti  Eiropā, Amerikā, Meksikā, Austrālijā, Japānā, Korejā – valstīs,  kur cilvēki ir turīgi un autosports ir augstā līmenī.

Ekskursijas laikā varējām apskatīt visu uzņēmuma ražotni un redzēt, kā top gan ekskluzīvie motori, gan baterijas, gan kā viss tiek salikts kopā. Uzņēmuma vadība stāstīja, ka Liepājā ražotais karts ir visefektīvākais un visvieglākais. Tas spēj veikt distanci, patērējot vismazāk enerģijas. Sporta karts ar ātrumu 135 km/h, izmantojot vienu bateriju, var braukt līdz 20 minūtēm, un to apmainīt pret pilnu var nieka divās minūtēs.

 

  

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.