Brauciens uz LCC Starptautisko universitāti Klaipēdā.

Pagājušo sestdienu, 21. martā desmit mūsu skolas skolēni (Ģirts Voicehovičs, Edija Pelnēna, Elīza Finka, Uģis Blumbergs, Valters Piļķis, Santa Sproģe, Agija Vītiņa, Jānis Sproģis, Ieva Laugale, Linda Ķuņķe) kopā ar skolēniem no 10. vidusskolas un Rīgas Tālmācības vidusskolas (Gundaru Veitu, Amandu Razmu un Melisu Matvejevu) piedalījās izglītojošā pasākumā svešvalodā LCC Starptautiskajā universitātē Klaipēdā. Skolēniem bija iespēja iepazīties ar studiju iespējām, studiju procesu un dzīvi, kādu nodrošina LCC pēc ASV universitāšu parauga. Jaunieši apmeklēja un aktīvi piedalījās dažādās lekcijās angļu valodā par runas un prezentāciju prasmju attīstīšanu, angļu valodas un literatūras studijām, psiholoģiju,līderismu, IT attīstību, starpkultūru attiecībām un toleranci. Jaunieši aktīvi iesaistījās visās piedāvātajās aktivitātēs, diskusijās, uzdeva jautājumus un iepazinās ar ārvalstu pasniedzējiem. Dienas noslēgumā kopā ar LCC studentiem baudīja pusdienas un noskatījās basketbola sadraudzības spēli. 

Paldies skolotājai Solvitai Matvejevai par pasākuma organizēšanu, dalībniekiem un skolotājai Lindai Šķilvaltei par aktīvu līdzdalību un radošumu pasākuma tapšanā! 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.