Caur vērtībām līdz dzīves svinēšanai

Atzīmējot Starptautisko teātra dienu, Liepājas Raiņa 6.vidusskola īstenoja vērienīgu pasākumu “Caur vērtībām līdz dzīves svinēšanai”, kura varētu kļūt par gadskārtēju tradīciju arī turpmāk. Pasākuma ciklā ar dažādu meistarklašu, īsfilmu, teātra izrāžu un citu aktivitāšu palīdzību skolēni un skolotāji iedzīvināja Liepājas Raiņa 6. vidusskolas vērtības: cieņu, prāta atvērtību, līdzatbildību un zinātkāri. Jaunieši projekta Pumpurs “Restarts – jauniešu zemais starts” ietvaros – vadīja, iedvesmoja un iedrošināja citus skolas vienaudžus uzdrīkstēties izmēģināt jaunas lietas, kuras celtu pašvērtējumu un liktu noticēt savām spējām.  

 

Improvizācijas darbnīca. 10. un 11.klašu komandas meta izaicinājumu sacensties, izspēlējot uz vietas radītas, improvizētas etīdes, kuras vērot, novērtēt un arī dod ievirzi tika aicināti 4. un 5.klašu skolēni. Mazākās klases ar sajūsmu vēroja vecāko klašu skolēnus – cik ātri, brīvi un radoši viņi spēj improvizēt, iziet no situācijas, reaģēt un sadarboties viens ar otru. Tapa patiesi īsts “dzīvais teātris”, kurš iedvesmoja ikviena klātesošo – ne velti mazā žūrija vēl brīdi kavējās pie meistarklases durvīm ar jautājumu “Būs vēl?” Pievienoju video, kurš ir “brīvais mikrafons” jeb komandu iespēja ietekmēt žūriju, pirms tiek pieņemts gala lēmums. P.S. Protams, uzvarēja draudzība!

 

Rezultātu apkopojums

Skatītāju simpātija- izrādei “Pietura” 8. klašu balsojumā un izrādei “Ievads. Mūsu vērtības.” 12.klašu balsojumā

Kliegšanas konkursa rezultāti:

1.vieta- Kārlis Liepa (88.2db) 8.a klase

2.vieta- Markus Grebežs (86.5db) 10.a klase

3.vieta- Gustavs Ločmelis (86.2db) 9.c klase

Erudīta konkursa “Es mīlu Tevi, Liepāja” uzvarētāji:

1.vieta- 7.d klasei (38.p.)

2.vieta- 6.d klasei (37p.)

3.vieta- 5.b klasei (34p.)

Fotomedības “Atrodi skolotāju!” rezultāti:

1.vieta- 6.c klase (25p.)

2.vieta- 10.a klase (21p.)

3.vieta- 4.a klase (20p.)

7.klašu filmu uzvarētāji:

1.vieta-7.b klase “Prāta atvērtība”

2.vieta- 7.c klase “Zinātkāre”

3.vieta- 7.a klase “Līdzatbildība”

5.klašu anekdošu šova uzvarētāji:

1.vieta- 5.a klase “Pasaku luga”

2.vieta-  5.b klase “Omītes sagaida Jauno gadu”

Plakāta konkursa uzvarētājs 7.a klases komanda ar plakātu “Līdzatbildība”

Tāpat milzīgs paldies jaunajām un talantīgajām mūziķēm, kuras skolu pieskandināja ar brīnišķām mūzikas skaņām. Enija Burkovska 5.a flauta, Elizabete Rastihina 5.b čells, Anete Vilciņa 4.c vijole, Amanda Budriķe 4.c vijole un Amanda Šneidere 10.c ukulele.

Īpašs paldies par aktīvu līdzdarbošanos un svētku radīšanu mākslas jomas pedagogiem.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.