Citāda stunda citādā vidē

Šī gada 15. septembrī no plkst. 9:00 līdz 14:00 Piejūras parkā notika Liepājas Raiņa 6.vidusskolas mācību diena “Citāda stunda citādā vidē”.

  • Pasākuma mērķis – jēgpilns mācību process brīvā dabā.
  • Galvenais izaicinājums – mācību satura tuvināšana reālai dzīvei.

Skolotāji organizēja mācību stundas atbilstoši savam profilam un mācību programmai, ietverot aktuālās 21. gadsimta prasmes – zināšanas, kompetences, attieksmes un rakstura īpašības. Pasākumā piedalījās 540 skolēnu no 5. – 12. klasei un 44 dažādu mācību priekšmetu skolotāji.

Mācību diena “Citāda stunda citādā vidē” ir viens no Liepājas Raiņa 6.vidusskolas, jeb “citādas skolas” mēģinājumiem īstenot mūsdienīgas mācību formas un radīt iespēju skolēniem izbaudīt brīnišķīgos laika apstākļus mācoties pilsētvidē.

Paldies visiem par izdevušos dienu!

Foto un apraksts – Vineta  Muskate.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.