Citāds kino 35mm

LIEPĀJAS RAIŅA 6.VIDUSSKOLA PIEDĀVĀ CITĀDU KINOSTUDIJU

Kamēr vecāki sportos Liepājas pusmaratona trasē, bērniem būs iespēja veidot citādas kinofilmas par saviem, savu draugu, vecāku vai mīļākā dzīvnieka piedzīvojumiem ceļā uz Liepājas pusmaratonu. Raiņa 6.vidusskolas kino darbnīcā filmas varēs veidot ikviens, kam ir vēlēšanās un iedvesma radoši darboties un redzēt savu filmu uz lielā ekrāna unikālos kino seansos ar aktiera Kaspara Goda live audio stāstu. Darbnīcas darbosies 20 .jūlijā Jūrmalas parkā pie bērnu laukuma no 11:30 līdz 14:00, bet svaigi izveidoto filmu kinoseansi notiks ik pēc 30 min.

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.