Dabaszinību stunda “Zaļajā klasē”

Mūsu skolas 5. b klases skolēni, izmantojot “Skolas somas” līdzfinansējumu, devās mācību ekskursijā uz Tērvetes dabas parku. Ierodoties Tērvetē, bānītis mūs aizvizināja līdz “Zaļajai klasei”, kur notika dabaszinību stunda par Latvijas dzīvniekiem un augiem. Šajā nodarbībā uzzinājām daudz jauna par dzīvniekiem – kā tie pārziemo, ko ēd, kur mitinās, kādi ir pēdu nospiedumi, kā arī atšķirības vasaras un ziemas kažokos. Pētījām arī augus – noteicām koku vecumu, mērījām apkārtmērus, atpazinām koku sugas pēc lapām un augļiem.
Laikapstākļi mūs lutināja, tāpēc pēc nopietnām mācībām un sportiskām aktivitātēm “Gaisa takās” uzrīkojām pikniku, lai smeltos spēkus Annas Brigaderes pasaku varoņu iepazīšanai.
Šo aizraujošu un izzinošu dienu pavadījām ar programmas “Skolas soma” finansiālu atbalstu.
Klases audzinātāja Iluta Bebrekārkle

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.