DaGamba koncetrs projekta ietvaros

Projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros mūsu skolas 7. b klases skolēni kopā ar audzinātāju Daigu Braunu apmeklēja koncertzāli “Lielais dzintars”, lai baudītu klasisko mūzikas huligānu, kā sevi dēvē paši grupas “DaGamba” mūziķi, elpu aizraujošu un netradicionālu muzikālo priekšnesumu. Koncertā bija dzirdamas pārsteidzošas slavenā itāļu komponista un vijolnieka Antonio Vivaldi populārā cikla “Gadalaiki” aranžijas un labi pazīstamo skaņdarbu jaunas interpretācijas, kas lauza stereotipus par klasiskās mūzikas skanējumu. Koncertā skolēni ne vien baudīja cikla “Gadalaiki” skaņdarbus klasiskajā izpildījumā, bet arī “DaGambas” rokmūzikas stilā ieturētos priekšnesumus, kas šo skaņdarbu īpaši pietuvina jauniešu auditorijai. Koncerta laikā bija iespēja iepazīties ar komponista un vijolnieka Antonio Vivaldi dzīves gājumu, kā arī atsaucēm uz 18. gadsimta Venēciju. Emocijas, ko sniedza koncerts, bija neaprakstāmas un ,kā teica 7. b klases jaunieši: “Vairāk šādu pozitīvu un enerģijas pilnu pasākumu!”

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.