Daigai Straupeniecei Gada skolotājas tituls pilsētā

6.oktobrī Liepājas Latviešu biedrības nams vienlaikus uzņēma neierasti daudz izglītības darbinieku – Biedrības nama kamerzālē notika konkursa “Gada skolotājs 2016” uzvarētāju godināšana, kurā Gada skolotāja balvu kategorijā “Par prasmīgu klasvadību” ieguva DAIGA STRAUPENIECE.
Konkurss “Gada skolotājs” noteikti ir ja ne gada lielākais, tad viens no lielākajiem notikumiem.
Šogad par tradicionālu kļuvušajā konkursā “Gada skolotājs” notikušas vairākas izmaiņas. Klāt nākušas jaunas nominācijas. Aizvien populārāka skolēnu vidū kļuvusi foršākā skolotāja noteikšana. “Foršākais skolotājs” ir nominācija, kurai atšķirībā no citām nominācijām, kur ieteikumu iesniedz skolas vadība, kandidātus iesaka un atsauksmes raksta skolēni paši.
Deviņi paši labākie atsevišķās nominācijās saņēma Atzinības rakstu un piespraudi “Sudraba ābols”, ko darinājis mākslinieks Renarts Purmalis. Pārējie laureāti saņēma Pateicības rakstus. Tāpat Gada skolotāji parakstījās Goda grāmatā.
Mūsu skolas konkursa “Gada skolotājs 2016” nominanti:
“Par prasmīgu klasvadību” – Daiga Straupeniece (Raiņa 6. vidusskola);
“Foršākais skolotājs” – Daiga Muižule (Raiņa 6. vidusskola).

screen-shot-2016-10-08-at-12-35-44 screen-shot-2016-10-08-at-12-35-24 img_0672 screen-shot-2016-10-08-at-12-35-54

 

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.