Daiļi runājošie ,,zvirbulēni’’ sacenšas konkursā

31. janvārī mūsu skolā notika skatuves runas konkurss ,,Zvirbulis’’. Tajā piedalījās pavisam 10 skolēni, lielākoties no pamatskolas : Terēze Gipsle (5.a), Martina Deģe (8.c), Dženeta Kukuka (8.a), Kristīne Krūkle (9.a), Patrīcija, Emīlija Žabina (6.b), Annija Tīna Biteniece (5.b), Undīne Eihe (5.b), Rendijs Pūce (5.c), Elīza Finka (7.b), bet vidusskolu pārstāvēja Laura Grundmane (11.b).

Skolēni bija sagatavojuši dažādu autoru dzejas darbus, viņu sniegumu klausījās un vērtēja žūrija : skolas direktors Imants Kurvins, skolotāja Sigita Stefana un bibliotekāre Signe Šteinberga.

Par labākajiem tika atzīti un mūsu skolu pārstāvēt pilsētas mērogā dosies Terēze, Dženeta, Elīza, Kristīne un Laura. Konkurss norisnāsies 8. Februārī ,,Vadugunīs’’, šogad tajā sacentīsies ap 100 (organizatori to sauc par īpaši lielu atsaucību, salīdzinot ar citiem gadiem) dalībnieku no visām Liepājas skolām. Turēsim īkšķus par mūsu meitenēm!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.