Dalība tiešsaistes Līderības dienā ASV

Mūsu skolas direktors Kārlis Strautiņš, skolotājas Inga Vasermane un Daiga Demitere piedalījās ASV sākumskolas A.B. Combs rīkotajā virtuālajā Līderības dienā. Programmas Leader in Me (Līderis manī) ietvaros vairāk nekā 56 000 klausītāju, tostarp arī mūsu skolas komanda, virtuāli apmeklēja A.B. Combs sākumskolu, lai redzētu kā skolēni runā par līderību sevī un citos, viesotos skolas telpās, sarunātos ar pedagogiem un Steaven Covey (Stīvena Koveja) programmas Leader in Me līderiem un ekspertiem.

Kopš 1999. gada AB Combs ir spēris milzīgus soļus, realizējot Līderis manī programmu, kuras pamatā ir 7 paradumu maiņas principi, kura savā darbībā ir pierādījusi sevi kā ilgtspējīgu un efektīvu rīku, par kuru labāku sociālās un emocionālās audzināšanas jomā, kā atzina paši skolotāji, nav atraduši. Programmas “Līderis manī” principi ir iekļauti sākot no vadības līmeņa, līdz skolas mācību programmām, administrācijas darbā, pedagogu lomā, skolēnos un visā apkārtējā sabiedrībā. Tas ļauj pilnvērtīgi un veselumā veidot sadarbības attiecības, kopjot atbildību, laipnību un līderības prasmes.

Pasaulē vairāk nekā 29 000 skolu ieviesušas programmu Līderis manī, tostarp Liepājas Raiņa 6.vidusskola. Tā ir pārmaiņu programma visai skolai, kas cenšas panākt līderības attīstību skolēnos, balstoties uz doktora Stīvena Koveja 7 ļoti efektīvu cilvēku ieradumiem. Latvijā programmu “Līderis manī” vispārējai un augstākajai izglītībai īsteno sertificēts partneris, Mūžizglītības un kultūras institūts “Vitae”. Līderība ir efektīva un prasmīga problēmu risināšana.

Pievienojamies virtuālajā tikšanās laikā skolēnu teiktajam: “Līderis manī programma ir ticība, ka mūsos katrā ir ģēnijs, bet arī ģēnijiem vajadzīga palīdzība!”

Par pasākumu sīkāk ŠEIT: https://fb.watch/4-WvNHEnQO/

Par programmu Līderis manī ŠEIT: https://franklincovey.lv/produkts/lideris-mani/

Sagatavoja skolotāja Daiga Demitere

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.