Darba svētkos sumina skolēnus un skolotājus

Šodien suminājām skolas olimpiāžu, ZPD un dažādu konkursu uzvarētājus. Diplomus par sasniegumiem mācībās, konkursos un pētniecībā saņēma 90 jaunieši, pateicības par skolēnu izaugsmes veicināšanu saņēma 31 skolotājs. Visvairāk atzinības un panākumus jaunieši šajā mācību gadā ieguva valodu jomās. Visplašāko iesaisti konkursos un olimpiādēs ir rosinājuši matemātikas skolotāji. Pasākumu bagātināja skolas tautisko deju kolektīvs, vadītāja Dzidra Radoviča un dziļlasīšanas konkursa “Zvirbulis” uzvarētāji Sebastians Karazins, Katrīna Dzintare un Dāvis Poikāns. Pasākuma caurviju tēma bija veltīta skolas simtgadei. Sveicam!

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.