Daudz laimes dzimšanas dienā, skola!

Godinot skolas 92.dzimšanas dienu, Skolēnu līdzpārvalde aicināja klašu komandas startēt erudītu konkursā „Es mīlu tevi, skola!”. Pasākumā piedalījās 16 klašu komandas, kuras aktīvi piedalījās dažādu uzdevumu veikšanā. Konkursa laikā skolēni varēja parādīt ne tikai savas skolas vēstures zināšanas, bet varēja arī izpausties dažādu atjautību uzdevumu pildīšanā. Pasākuma laikā skolnieki arī izveidoja savu labo nodomu/vēlējumu sienu.

Konkursa rezultāti:

5. – 7.klašu grupā:
1.vieta 7.c klase (42 punkti), 2.vieta 6.a klase (41 punkts), 3.vieta 6.c klase (40 punkti).

8. – 12. klašu grupā:
GRAND PRIX 10.a klase (50,5 punkti), 1.vieta 12.a klase (48 punkti), 2.vieta 8.a klase (46 punkti), 3.vieta 9.b klase (45 punkti).

Apsveicam visus dalībniekus par piedalīšanos konkursā „Es mīlu tevi, skola!”

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.