Dievs.Daba.Darbs.

  • Kas ir tavs tēvs, māte?
  • Gājēji.
  • Kurp viņi iet?
  • Uz otro pasaules galu.
  • Kur ir otrai pasaulei gals?

Uz daudziem jautājumiem meklē atbildes mazā Annele Valmieras drāmas teātra izrādē “Dievs.Daba. Darbs.” 8.klases jaunieši 22.februārī apmeklēja Valmieras teātra viesizrādi un atzina, ka pēc A.Brigaderes triloģijas “Dievs.Daba. Darbs” iestudētā izrāde ir likusi aizdomāties par vispārcilvēciskajām vērtībām mūsdienās. Anneles stāsts ir radījis aizraujošu, dzīvu un brīnumainu skatu uz pasauli, kurā mēs dzīvojam. Skatītājs kādu brīdi ir atrauts no spēlītēm mobilajā telefonā un spiests radīt iztēli, vērojot savdabīgo skatuves noformējumu, kas prasa iedarbināt iztēli, lai uztvertu darbību. Skolēni ir spiesti domāt, jo Annele bieži nonāk situācijās, kur sastopas ar nezināmo.

Izrādes trumpis- atvērtība nezināmajam, gatavība piedzīvot daudz ko jaunu, lai arī tas dažreiz ir biedējošs un riskants. Viena no vērtīgākajām skolēnu atziņām pēc izrādes bija tā, ka jāļauj vaļa fantāzijai, jo tikai tā var iepazīt pasauli un padarīt dzīvi interesantu.

Sagatavoja: Sigita Stefana

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.