Diferenciācija – iepazīst matemātikas jomas pedagogi

Kā izskatās mācību diferenciācija ikdienā? To devās noskaidrot matemātikas jomas pedagogi Jelgavas valsts ģimnāzijā. Pats vārds ‘diferenciācija’ šķiet liels un sarežģīts, varbūt pat mazliet biedējošs. Liepājas Raiņa 6. vidusskolas matemātikas jomas pedagogi jau otro mācību gadu strādā pie šī jautājuma, kā mācību darbu klasē plānot un īstenot tā, lai katrs bērns šo mācību priekšmetu varētu apgūt pēc iespējas saprotamāk. Ja saprotam, ka klasē bērni visi nav vienādi un gribam veicināt katra bērna izaugsmi, nav citas izvēles kā atbilstoši pielāgot, tātad, diferencēt mācību stundas.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.