Digitālā izrāde “Misija: Zeme”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 5. klašu skolēni apmeklēja Ingas Tropas- Fišeres digitālo izrādi “Misija: Zeme” “Zoom” platformā. Izrāde stāstīja par tālu nākotni, kur jāsadzīvo ar tagadnes cilvēku atstātajiem nospiedumiem uz zemes. Izrādē tika izmantota dabas zinību viela – klimata pārmaiņas, cilvēka un dabas attiecības, Visuma un Zemes rašanās, evolūcija.  Kā arī draudzība, spēja novērtēt to, kas jau ir tagad. Izrādes laikā skolēni varēja iesaistīties ar čata starpniecību.

Izrādē “Misija: Zeme” tika sapludināta zinātne ar fantāzijas pasauli, tā rosināja radoši un atbildīgi domāt par vidi, kurā dzīvojam. Bērni kopā ar abiem pētniekiem izzināja mūsu planētas rašanās noslēpumus un devās kosmosa misijā kopā ar aktieriem.

Pēc izrādes skolēni atzinīgi novērtēja šādu mācību satura apgūšanas veidu.

Dabaszinību skolotāja Vida Dreimane

 

 

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.