Divas 1.vietas un 4.vietas skolas badmintonistiem Rīgā!

Divas 1.vietas un 4.vietas skolas badmintonistiem Rīgā!

Lieliski šo gadu uzsākuši mūsu skolas badmintonisti, kas ar Sporta pārvaldes sarūpētu transportu 17. februārī uz Valsts galvaspilsētu devās 11 pulciņa dalībnieku sastāvā, kur ņēma dalību Jauniešu Rīgas pavasara turnīrā. Sacensībās uz 12 laukumiem par medaļām cīnījās 103 dalībnieki no Rīgas, Siguldas, Jelgavas, Salaspils, Baložiem, Olaines, Jēkabpils, Valmieras un Liepājas.

Izcilu sniegumu mačos nodemonstrēja Katrīna Buša (9.c), kas pārliecinoši triumfēja meiteņu elites grupā U17 un pārī ar rīdzinieci Megiju Āboliņu izcīnīja 1.vietu arī sieviešu B grupas dubultspēlēs.

4.vieta Žanetei Griniecei (6.c) meiteņu vienspēlēs U15 B grupā, kas līdzīgā spēlē par bronzu (19-21 un 17-21) piekāpās Liepājas 15.vidusskolas pārstāvei Evelīnai Balodei.

5.vieta Dināram Bronkam (5.b) ar izcīnītu 1 uzvaru 2 spēlēs U13 zēnu B grupā.

Jāatzīmē arī Evelīnas Smirnovas (6.c) sniegums, kas 5 spēlēs spēja izcīnīt 3 uzvaras startējot U17 grupā vienkopus ar divus gadus vecākām oponentēm un izcīnīt augsto 7.vietu.

7.vieta arī Anrijam Zaķim (8.a) 1 uzvara 3 spēlēs U17 elites grupā.

Pie savām pirmajām uzvarām tika arī piekto klašu skolēni. 2 uzvaras 4 spēlēs un 11.vietu ieguva Terēze Dzērve (5.a) un savu 1. uzvaru badmintonistes karjerā ierindojoties 12.vietā izcīnīja Diāna Čaika (5.b).

Ļoti smaga, gandrīz stundu ilga, cīņa par 10. vietu trijos setos izvērtās starp 5 klašu skolniekiem Sandiju Enģeli (5.a) un Haraldu Danielu Vecbaštiku (5.b). Kā rezultātā savu pirmo “darba” uzvaru nopietnās sacensībās svinēja Daniels klasesbiedru Sandiju atstājot 11.vietā.

Mikrotraumas dēļ no sacensībām izstājās Gustavs Dāvids Brečs (8.b).

Šī bija pirmā nopietnā pieredze izbraukumā mūsu skolas badmintona pulciņa bērniem tik liela mēroga turnīrā. Katrs no pulciņa bērniem guva neatsveramu pieredzi, kāds izcīnīja savus pirmos punktus un kāds arī tika pie savas pirmās uzvaras. Tik kuplā skaitā mūsu pilsēta kādā no jaunatnes badmintona turnīriem tika pārstāvēta pirmo reiz. Šoreiz galvaspilsētā tika aizvadīts ļoti labs sagatavošanās posms Latvijas skolu komandu čempionātam badmintonā, kā Kurzemes zonas atlases sacensības notiks jau marta beigās Talsos.

Materiālu sagatavoja pulciņu vadītājs A.Brečs

Rezultāti:

http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=537C35A9-8D19-430A-9C86-344CA30AF11C

http://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=09E384EF-6411-422D-8CEA-0235543F0F10

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.