Drošības alfabēts manai vasarai

Vēl tikai dažas dienas un sāksies ilgi gaidītais skolēnu vasaras brīvlaiks. Rūpējoties par jauniešu drošību, 5. – 6. klašu skolēni sociālo zinību projektā “Drošības alfabēts manai vasarai” aktīvi līdzdarbojās, lai ne tikai atpazītu riskus, ar kuriem var sastapties ikdienā, bet prastu novērtēt bīstamas situācijas daudzpusīgi, lai spētu pieņemt pareizos lēmumus, kā katrā situācijā rīkoties.

Brīvlaikā bērniem ir ne tikai vairāk laika, bet nereti viņi arī nonāk jaunos apstākļos, kas rosina izmēģināt daudz līdz šim nepieredzētu lietu. Lai vasaru bērni un jaunieši pavadītu droši un bez traumām, ieskatieties un pārrunājiet drošības situācijas, izmantojot spēli, kura atrodas šajā saitē https://saite.lv/7PD7G, kā arī skenējiet QR kodu, lai iepazītos ar drošības noteikumiem, kurus jaunieši sagatavojuši cits citam, kā novēlējumu drošai vasarai!

Sagatavoja skolotāja Daiga Demitere

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.