Dzejas dienas Liepājas Raiņa 6.vidusskolā

Tā kā šonedēļ Liepājā un visā Latvijā tiek atzīmētas ikgadējās Dzejas diena, tad mūsu skolas jaunieši apmeklē dažādus pasākumus pilsētā. Lai iesaistītu ikvienu savu vidusskolēnu, 11. A un 11.b klases latviešu valodas un literatūras skolotājas Daiga Muižule un Sigita Stefana organizēja skolas zālē kopīgu Dzejas dienu pasākumu par urbāno dzeju.
Dzejas dienas ietvaros 11. klases skolēni meklēja atbildi uz jautājumu: „Vai jebkurš no mums var būt dzejnieks?” Improvizētā preses konferencē vairāki no jauniešiem iejutās dzejnieku lomā, iepazīstinot ar sevi un savu daiļradi. Viņu stāstīja azartiski, kā arī atbildēja uz vairākiem klausītāju jautājumiem. Tas ļāva saprast, vai dzejnieku atveidotāji bija nopietni gatavojušies šim pasākumam. Īpaši pārliecinošs bija Emīla Beitiņa atveidotais Arvis Vigulis. Klausītājiem grupās bija jāanalizē dzejnieku dzeja.
Preses konferencē noskaidrojām, kas ir urbānā dzeja, par ko raksta pilsētas dzejnieki un kas ir dzejas slems. Noslēgumā ikvienam bija iespēja piedalīties mūsu pašu organizētajā dzejas slemā, lasot savus tikko uzrakstītos dzejoļus.

Comments:1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.