Dzejas studija par Raini

15. septembrī bērnu bibliotēkā “Vecliepājas rūķis” notika 1. dzejas studija “Tūkstošveidis Rainis un viņa mīklas”, kurā piedalījās mūsu skolas 10. un 11. klašu skolēni un skolotājas. Te izskanēja LiepU profesora E. Lāma pārdomas par Raiņa radošās darbības dažādajiem posmiem. Vēlāk izskanēja muzikāla dzejas programma “Es ritu” aktiera Ērika Vilsona un čellista Nila Goiževska izpildījumā.

Dzejas studija tika realizēta projekta “Dzejas atspulgi Liepājas ritmos” ietvaros. Projekta vadītāja ir Liepājas Raiņa 6. vidusskolas literatūras skolotāja Daiga Straupeniece. Projektu atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde.

150920152863

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.