E-Klase vecākiem

E-Klase vecākiem sniedz iespēju izvēlēties – lietot “Uzaicinājuma komplektu” vai “Ģimenes komplektu”.

“Uzaicinājuma komplekts” galvenokārt ir veidots iepazīšanās nolūkiem, tas ļauj ieiet e-klasē, apgūt to un, ja nepieciešams, izvēlēties “Ģimenes komplektu”. Tas ir bez maksas, un pieejamais saturs ir ierobežots – iespējams apskatīt šodienas un rītdienas dienasgrāmatas ierakstus un lietot e-klases pastu.

“Ģimenes komplekts” primārais uzdevums ir veicināt aktīvāku visu ģimenes locekļu iesaisti skolēna mācību procesā. Ar šo komplektu jūs varat mainīt informāciju par sevi un citiem ģimenes locekļiem, pārlūkot e-klases saturu pilnā apmērā, paziņojumu saņemšanas pakalpojumi.

Starp citu, mūsu skolā E-klases kontus var nokārtot pie informātikas skolotājas Ineses Viļumsones.

Comments:0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.